img
Hakkımda Daha Fazla Bilgi İsterseniz

OP. DR. Hayati Türker

Hakkımda

Merhaba.
Ben Op. Dr. Hayati Türker

1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden tıp doktoru ünvanı ile mezun olmuştur. 1999 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Göz Hastalıkları Bilim Dalı’nda “Göz hastalıkları ve cerrahisi” ihtisasını (uzmanlığını) tamamlamıştır.

2000-2005 yılları arasında Central Hospital’de çalışan Hayati Türker “Katarakt Cerrahisi” başta olmak üzere göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde sayısız başarılı operasyona imza atmıştır.

man

Yorumlar

Hastalarımdan
Beni
Dinleyin

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız doğru adres diyebilirim. ortam rahat, ulaşım kolay, personel yardımcı veeee en önemlisi doktorlar çok bilgili. Hayati bey sorunumu öyle güzel anlattı ki kafamda endişe ve soru işareti kalmadı.

Pınar Semerci

Eşimin gözlerindeki sorunların giderilmesi icin bir hafta arayla yapilan ameliyatlar ve kontroller sirasinda gösterdikleri ilgi ve özenli davranışları icin Hayati Türker beye, ekibine ve tüm personele teşekkür ediyoruz. İzmir'de göz doktoru gereksinimi duyanlar için gönül rahatlığıyla öneriyoruz

Güzin Güney

Ameliyat korkusu yüzünden uzun süredir görüşümü kısıtlayan katarakt hastalığımdan kurtulamadım. Taki oğlum beni doktorum Hayati Türker'e muayeneye götürene kadar. Kendisi beni öyle güzel bilgilendirdi, öyle güven verdiki tüm korkumu yenip ameliyat olmaya karar verdim. Sadece katarakt değil ameliyat korkumuda yenmeme yardımcı olan Hayati beye teşekkür ederim. Birde akıllı mercek takıldıki gözlüklerimdende kurtuldum gözlüklü geçen neredeyse 30 sene sonra Sonunda net görebiliyorum.

Lütfiye Defterli

Katarakt ameliyatlarımı başarı ile gerçekleştiren Op. Dr. Hayati Türker e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca klinik çalışanlarına da özverili yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Orhan Sel